Opinie klientów Agencji „Pomoc dla domu”

 

Szanowne Panie!

Zapewne jeżeli zaglądacie na tą stronę poszukujecie pracy w charakterze opiekunki czy pomocy domowej. Ja również szukałam pracy jako niania jeszcze parę tygodni temu. Dlatego postanowiłam zgłosić się do Agencji „Pomoc dla Domu”.

I prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że zacznę pracę za dwa dni… A jednak udało się. Już następnego dnia zostałam zaproszona na rozmowę z przemiłą rodziną i od dwóch tygodni pracuję jako opiekunka słodkiego maleństwa.

Jestem również bardzo zadowolona z obsługi, jaką zapewnia agencja. Pani Wanda Urbańczyk jest osobą bardzo sympatyczną, potrafiącą stworzyć przyjazną i pozbawioną stresu atmosferę, a przy tym zapewnia naprawdę fachową pomoc przy poszukiwaniu pracy.

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, szczerze polecam!

Z wyrazami szacunku,

Agata

 


 

 

W związku z poszukiwaniem przeze mnie pracy, znalazłam ogłoszenie Agencji „Pomoc dla domu” w Tygodniku Jarmark. W celu uzyskania pracy na etat opiekunki postanowilłam się zgłosić na rozmowę kwalifikacyjną w Agencji z przyszłym pracodawcą.

Rozmowa przebiegła pomyślnie i w ciągu dwóch tygodni od zarejestrowania się w Agencji otrzymałam pracę.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Agencję „Pomoc dla domu” innym osobom, które poszukują pracy.

Z poważaniem

Renata Bodzek


Na początek chciałam podziękować Pani Wandzie i Panu Darkowi za pomoc w znalezieniu pracy. Kilka tygodni temu znalazłam na stronie Radia Bielsko ofertę pracy dla niani. Ogłoszeniodawcą była Agencja „Pomoc dla domu”.

Postanowiłam odwiedzić jej siedzibę i zgłosić swoją kandydaturę. Po złożeniu wszystkich odpowiednich dokumentów minęło zaledwie kilka dni, gdy dostałam telefon aby przyjść na rozmowę kwalifikacyjną z przyszłym pracodawcą.

Było to w czwartek, a w poniedziałek już zaczęłam pracę. Od 4 tygodni pracuje jako niania. Moją podopieczną jest niepełnosprawna dziewczynka, chora na porażenie mózgowe. Praca jest bardzo odpowiedzialna, ale zarazem bardzo wdzięczna. Ola uśmiecha się i jest zadowolona kiedy przy niej jestem. Jej uśmiech pozwala zapomnieć o zmęczeniu i niekiedy bólu.

Dziękuję

Basia


Witam Państwa,

Po raz pierwszy korzystaliśmy z agencji pośrednictwa pracy w poszukiwaniu opiekunki dla naszego Synka i przyznam szczerze, że z początku dość sceptycznie podchodziliśmy do Państwa skuteczności. Sama przecież szukałam Niani na własną rękę i nie było to łatwe.

Kiedy przyszliśmy na spotkanie z kandydatkami, wybranymi przez Państwa byliśmy naprawdę bardzo mile zaskoczeni. Już pierwsza z nich bardzo przypadła nam do gustu, a jak się później okazało również naszemu Synkowi. Znalezienie takich kandydatek możliwe było, w moim przekonaniu, dzięki formularzowi, w którym sprecyzowane były bardzo konkretnie nasze oczekiwania co do kandydatki, ale i Państwa otwartość na nasze dodatkowe oczekiwania i uwagi, niekoniecznie wypisane w formularzu.

Doceniamy również pomocne rozmowy z Państwem na temat kandydatek i różnych aspektów zatrudnienia ich. Pomogło nam to bardzo w podjęciu decyzji o wyborze konkretnej opiekunki.

Bardzo dziękujemy w imieniu własnym i w imieniu naszego szczęśliwego Synka.

Pozdrawiamy

Agnieszka, Tomasz Fuga oraz Kubuś


Agencja „Pomoc dla domu” umożliwiła mi znalezienie najbardziej odpowiadającej mi pracy, dzięki której rozwijam moje zdolności i zdobywam nowe doświadczenie w opiece nad dziećmi. Pełen profesjonalizm i dobrze dobrana ankieta sprawiły, iż w ciągu zaledwie 3 dni od zgłoszenia się do Agencji otrzymałam pracę. Od 2 dni opiekuję się wspaniałym 18-miesięcznym chłopczykiem, z którym już się świetnie dogadujemy, co jedynie potwierdza trafność wyboru opiekunek i rodzin przez Agencję.

Po raz pierwszy szukałam pracy przez agencję pośrednictwa pracy i rozmowa kwalifikacyjna była dla mnie dużym stresem, dlatego jestem niezmiernie wdzięczna Pani Wandzie Urbańczyk, która, przez swą otwartość, wyrozumiałość i życzliwość pozwoliła mi zapomnieć o moim zdenerwowaniu.

Szczerze polecam pomoc Agencji w szukaniu pracy!

Z wyrazami szacunku

Aleksandra Kawałek


Chciałem się podzielić moim kontaktem z Agencją „Pomoc dla domu”. W skrzynce pocztowej znalazłem reklamową ulotkę w/w Agencji i muszę stwierdzić, że była to, co się prawie nie zdarza wśród zawartości blokowej skrzynki, oferta, która całkowicie dotyczyła moich oczekiwań.

Moja żona od dwóch lat nie wstaje z łóżka, a ja wybierałem się za granicę do syna na 10-dniowe odwiedziny i oferta agencji była tym, co w danej chwili mogła mi zaoferować. Z trzech przedstawionych mi kandydatek wybrałem panią Kasię, co jak się okazało, było przysłowiowym strzałem w 10-tkę. Pani ta, z zawodu pielęgniarka, okazała się mimo młodego wieku bardzo dobrą kucharką i osobą nawiązującą bardzo dobry kontakt z chorą osobą, co nie było bez znaczenia w zaistniałej sytuacji.

Po powrocie do kraju zastałem żonę w bardzo dobrym humorze i co ciekawe dziergającą na drutach jakąś robótkę, co się jej przez ostatnie 2 lata nie zdarzyło. Pani Kasia swoim postępowaniem wywarła na niej bardzo pozytywny wpływ, który pozwala mi stwierdzić, że dokonałem trafnego wyboru Agencji, a ta z kolei pani Kasi, której jestem wdzięczny wraz z żoną za pomoc w trudnej sytuacji.

Proszę tego co tu piszę nie traktować jako hymnu pochwalnego pod adresem ludzi, którzy pomogli mi wybrnąć z kłopotów. Mam 71 lat i coraz mniej sił i już wiem komu powierzyć takie czynności jak czyszczenie okien, sprzątanie itp. Niech to z mojej strony będzie rekomendacja dla całego personelu Agencji „Pomoc dla domu”

Franciszek Mentel

 


Na wiosnę tego roku ukończyłam w Państwa Agencji kurs opiekunki dla dzieci i osób starszych.

Już na etapie zapisu spotkałam się z uważnym i solidnym podejściem do wszelkich spraw, związanych z formalnościami i moim pobytem w Bielsku-Białej.

Kurs prowadzony był bardzo dobrze i spełnił całkowicie moje oczekiwania. Podział materiału dotyczącego opieki i udzielania pomocy na poszczególną ilość godzin był moim zdaniem właściwy, uczestniczki miały też możliwość zadawania wszelkich pytań. Prowadzący zajęcia byli zaangażowani i dobrze przygotowani. Pracownicy Agencji wyróżniali się serdecznym i opiekuńczym stosunkiem do uczestników kursu.

Obecnie pracuję już jako niania z maluszkiem.

Agencji „Pomoc dla domu” należą się słowa uznania i podziękowanie.

Z poważaniem i sympatią –

Zofia

P.S. Los zrządził, że tuż po powrocie z kursu uczestniczyłam w rodzinnym spotkaniu, na którym zemdlał mocno starszy pan. Nie tracąc głowy udzieliłam mu pomocy zgodnie z nabytymi umiejętnościami, co zostało dobrze ocenione przez przybyłego lekarza pogotowia.

Raz jeszcze dziękuję


Szanowna Pani Wando,

Piszę aby podzielić się z Panią moimi wrażeniami po odbytym kursie, minął juz miesiąc a ja wciąż miło Państwa wspominam.

Dziękuje za wspaniałą atmosferę, wykwalifikowaną, pomocną i przyjazną kadrę.

Początkowo obawiałam się że taki kurs to już nie dla mnie (nie na moje siły) i że sobie nie poradzę. Jednak Państwo pozwolili mi przełamać bariery i na prawdę bezstresowo odbyć szkolenie.

Moja przełożona jest zadowolona z zaświadczenia a ja tym bardziej.

Na pewno będę Państwa polecała znajomym.

Póki co życzę Państwu wszystkiego dobrego i dużo klientów.

Pozdrawiam gorąco.

Anna Wójcik

Uczestniczka kursu w dn. 30.03.2009-03.04.2009r.


Witam!

Pani Wando – dzięki za @, skierowanie na praktyki już wydrukowałam i oczywiście zabiorę ze sobą w tym tygodniu. Jeśli chodzi o praktyke to , mnie osobiście bardzo się podobało, jestem pod dużym wrażeniem i starałam się bardzo czynnie uczestniczyć we wszystkich czynnościach które wskazała Pani Ania – do Pani Ani należy ocena , na ile dałam sobie radę a przede wszystkim – czy „czuję ten temat”. Praktyki są bardzo potrzebne bo teoria teorią ale zobaczyć, dotknąć, uczestniczyć, brać czynny udział we wszystkich czynnościach pielęgnacyjno – opiekuńczych dnia codziennego tych starszych ludzi, którzy są w tej chwili jak małe dzieci – to jest to. Brak mi słów aby wyrazić to co czuję po tym jednym dniu praktyk ( oczywiście tylko w sensie pozytywnym) a zwłaszcza w kontekście mojej chorej Mamy która potrzebuje dokładnie takiej samej opieki i pielęgnacji. Reasumując – jestem przekonana, że praktyka jest potrzebna , aby w miarę profesjonalnie pomóc drugiemu człowiekowi a jednocześnie nie umęczyć podopiecznego i samej siebie.

Dziękuję za możliwość skorzystania z praktyk – BARDZO DZIĘKUJĘ!

Pozdrawiam

Maria Kowalska